ALLEYCAT ALLEYCAT 762, Suppressor, 7.62MM, 7.2" Length, 1.6" Diameter, Titanium Construction, DLC Finish, Black, 1X16LH Thread Pitch, Includes Spooky 1 QD Mount, 10.6oz Weight AC762QDTI
| UPC | 615629016754 |
| MFG | alleycat |
| MFG NUM | AC762QDTI |
| MODEL | ALLEYCAT 762 |
| CALIBER | 7.62MM |