In Stock SKU: SFSOCOM762-RC2-BK-RSR ONLINE ONLY
MODEL/DESC: 2nd Gen SOCOM
Caliber: 7.62mm
OAL: 8.40"
Diameter: 1.50"
Surefire 2nd Gen SOCOM Rifle Suppressor, RC2, 7.62MM, Black Finish, End Mount Fast Attach SOCOM762-RC2-BK
UPC 084871324502
MFG surefire
MFG NUM SOCOM762-RC2-BK
MODEL 2nd Gen SOCOM
CALIBER 7.62MM
FEATURES Caliber: 7.62mm OAL: 8.40" Diameter: 1.50"